O Nás

Ahoj, my jsme Market a Fíďa, mladý manželský pár, který pochází z Jižních Čech z oblasti České Kanady a kde jsme se společně pustili do projektu, který, jak pevně věříme, přinese lidem radost. Věříme, že vám připravíme jedinečný zážitek a pomůžeme vám ke splnění snů

„Až na druhý konec světa, abychom si uvědomili, kde je náš domov“

Oba jsme vyrůstali v nedalekém okolí, kde jsme se jako mladí seznámili. Společně tvoříme pár už přes sedm let a v roce 2021 jsme to ztvrdili manželským svazkem. Oba nás jako mladší táhla touha poznávat nové věci, proto jsme určitou dobu zkoušeli hledat štěstí v matce měst – Praze a následně jsme společně odcestovali až do daleké Austrálie, kde jsme více než rok žili v Sydney. I když každé velké město má něco do sebe, pořád jsme hledali to pravé, co nás v životě bude činit šťastnými.

„Práce jako na kostele“

Proto jsme se po návratu z Austrálie rozhodli vrátit zpátky „ke kořenům“ a také korunám stromů. Už při návratu jsme měli jednu společnou myšlenku. Rádi bychom vytvořili něco, na co můžeme být hrdí, a ačkoliv byl areál Na Kopci v naší těsné blízkosti, narazili jsme na něj vlastně náhodou. Původní budova pochází z roku 1976 a za tu dobu se na ní zub času podepsal, ale my jsme věděli, že jsme našli to pravé místo. Na rekonstrukci areálu bylo potřeba stovky, možná tisíce hodin práce, do které se zapojili všichni známí, kamarádi a další lidé z okolí, aby nám společně pomohli vybudovat místo, které se stalo nedílnou součástí našich životů.

Jsme moc rádi, že Vás společně můžeme pozvat k nám „domů“ a pevně věříme, že vám areál Na Kopci přiroste k srdci stejně jako nám.

Budeme se moc těšit na vaši návštěvu!

Market a Fíďa

2023_03_24_NAK_logo_černé_průh__©VOKO

Svatba Na Kopci

Náš Instagram