„Lesy, rybníky, příroda, rodina, spolu navždy…“

To jsou slova, která vystihují koncept a celkovou atmosféru areálu Na Kopci. Prožijte jedinečnou svatbu v našem areálu.

Previous
Next

Jste budoucí novomanželé? Chcete mít dokonalý svatební zážitek uprostřed přírody a pod širým nebem? Tak to pro Vás máme jedinečný tip. 

Přijeďte se k nám podívat  s vaší drahou polovičkou anebo s rodinou či kamarády. Rádi vás provedeme, ukážeme vše potřebné a vyslechneme si vaše přání a představy. Společně pak připravíme den, na který vy ani nikdo jiný z vašeho okolí, nezapomene.

4u

Ubytování

Až 100 hostů. K dispozici je 9 pokojů pro dva/tři hosty a 30 dřevěných chatek. Každá z chatek je pro 2 osoby.

eat

Hostina

Nabízíme možnost vlastní hostiny i s vlastními alko/nealko nápoji. Nebo vše rádi zařídíme.

flower

Výzdoba

Vlastní, případně je možnost zajištění květin, výzdoby, dekorace a mnoho dalšího.

inout

Prostory

Možnost využití prostorů uvnitř i venku – přistavení externího stanu až pro 100 osob.

wedd

Obřad

V lese, na louce, v hlavní budově, u rybníka…záleží jen na vás.

otherservices

Ostatní služby

Pokud s něčím tápete, obraťte se na nás. Rádi vám pomůžeme najít vhodného člověka/službu, aby vše bylo dle vašich představ.

leto.png

Letní sezóna

květen - říjen
Party stan
Kapacita sezení 60 - 80 osob uvnitř, 100 ve stanu
Kapacita stání neomezená
Kapacita ubytování 100 osob

zima.png

Zimní sezóna

říjen - květen (cca od poloviny měsíce)
Bez party stanu
Kapacita vnitřního sezení 60 - 80 osob
Kapacita stání +100 osob
Kapacita ubytování 22 osob

Obřad

Svatební obřad venku je možné uspořádat jak na travnaté ploše areálu, tak i u našeho krásného rybníka nebo například v lese. Záleží jen na vaší fantazii!

Vnitřní a venkovní prostory

Ve vnitřních prostorách pohodlně usadíte ke klasické hostině až 60 hostů, pokud ovšem plánujete rautové občerstvení, můžete do vnitřních prostor pozvat až 100 hostů. Rádi trávíte čas venku? I na to jsme připraveni. Po dohodě přistavíme velký stan 10x15m, pod kterým vznikne až dalších 100 míst na sezení a v případě “standing party” je kapacita našeho areálu téměř neomezená.

Inventář

Disponujeme veškerým zázemím pro catering: talíře, příbory, sklo, bistro stolky, stoly pro hosty i na raut, židle, židle k obřadu a jiné. V hlavní budově naleznete velký bar s výčepem, kde můžete narazit až 5 druhů piva a mnoho dalšího.

Raut

U nás Na Kopci se nevaří, a proto nabízíme dvě možnosti, jak uspokojit vaše svatební hosty. Můžete si catering zajisti sami, včetně alkoholických a nealkoholických nápojů bez žádných poplatků.

A pokud si s cateringem nechcete lámat hlavu. Od toho jsme tu my! Stačí nám sdělit vaše přání ohledně hostiny, občerstvení a nápojů a my vše pohodlně s našimi dodavateli zařídíme.

Ubytování

Novomanželům nabízíme naše jedinečné privátní apartmá s královskou vanou a proskleným výhledem do korun stromů až daleko za obzor. V hlavní budově je 9 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky.. V areálu se také nachází 30 dvoulůžkových dřevěných chatiček, ve kterých budete doslova pouze krůček od přírody.

V našich končinách rádi spolupracujeme s lokálními podnikateli, kteří do své práce dávají víc, než je běžné. Díky našim kontaktům jsme schopni zprostředkovat catering, hudbu, fotografa, video, osvětlení nebo například živou kapelu.

Jaké další služby pro Vás můžeme zajistit?

Nevíte si s dodavateli rady? Rádi Vám poradíme. Květiny, výzdoba, catering, hudba, foto a video. Rádi spolupracujeme s malými lokálními podnikateli, kteří do své práce dávají vše. To je naše srdcovka. Ovšem spolupracujeme také s většími firmami, které jsou schopni splnit jakékoliv přání i těm nejnáročnějším párům. Plánujete svatbu na příští rok? Doporučujeme neotálet a zarezervovat dodavatele s dostatečným předstihem.

Svatba Na Kopci

Náš Instagram