„Lesy, rybníky, příroda, rodina, spolu navždy…“

To jsou slova, která vystihují koncept a celkovou atmosféru areálu Na Kopci. Prožijte jedinečnou svatbu v našem areálu.

Previous
Next

Jste budoucí novomanželé? Chcete mít dokonalý svatební zážitek uprostřed přírody a pod širým nebem? Tak to pro Vás máme jedinečný tip. 

Přijeďte se k nám podívat  s vaší drahou polovičkou anebo s rodinou či kamarády. Rádi vás provedeme, ukážeme vše potřebné a vyslechneme si vaše přání a představy. Společně pak připravíme den, na který vy ani nikdo jiný z vašeho okolí, nezapomene.

4u

Ubytování

Až 100 hostů. K dispozici je 9 pokojů pro dva/tři hosty a 30 dřevěných chatek. Každá z chatek je pro 2 osoby.

eat

Hostina

Nabízíme možnost vlastní hostiny i s vlastními alko/nealko nápoji. Nebo vše rádi zařídíme.

flower

Výzdoba

Vlastní, případně je možnost zajištění květin, výzdoby, dekorace a mnoho dalšího.

inout

Prostory

Možnost využití prostorů uvnitř i venku – přistavení externího stanu až pro 100 osob.

wedd

Obřad

V lese, na louce, v hlavní budově, u rybníka…záleží jen na vás.

otherservices

Ostatní služby

Pokud s něčím tápete, obraťte se na nás. Rádi vám pomůžeme najít vhodného člověka/službu, aby vše bylo dle vašich představ.

leto.png

Letní sezóna

květen - říjen
Party stan
Kapacita sezení 60 - 80 osob uvnitř, 100 ve stanu
Kapacita stání neomezená
Kapacita ubytování 100 osob

zima.png

Zimní sezóna

říjen - květen (cca od poloviny měsíce)
Bez party stanu
Kapacita vnitřního sezení 60 - 80 osob
Kapacita stání +100 osob
Kapacita ubytování 22 osob

Obřad

Svatební obřad venku je možné uspořádat jak na travnaté ploše areálu, tak i u našeho krásného rybníka nebo například v lese. Záleží jen na vaší fantazii!

Vnitřní a venkovní prostory

Ve vnitřních prostorách pohodlně usadíte ke klasické hostině 60 – 80 hostů, pokud ovšem plánujete rautové občerstvení, můžete do vnitřních prostor pozvat až 100 hostů. Rádi trávíte čas venku? I na to jsme připraveni. Po dohodě přistavíme velký stan 10x15m, pod kterým vznikne dalších 100 míst na sezení a v případě “standing party” je kapacita našeho areálu téměř neomezená.

Inventář

Disponujeme veškerým zázemím pro catering: talíře, příbory, sklo, bistro stolky, stoly pro hosty i na raut, židle, židle k obřadu a jiné. V hlavní budově naleznete velký bar s výčepem, kde můžete narazit až 5 druhů piva a mnoho dalšího.

Raut

U nás Na Kopci se nevaří, a proto nabízíme volný výběr dodavatelů včetně baru ve své režii. Můžete si tedy zajistit catering sami, včetně alkoholických a nealkoholických nápojů bez žádných poplatků. 

Pokud tápete s výběrem dodavatelů, tak Vám rádi doporučíme lokální osvědčená jména. 

 

Ubytování

Novomanželům nabízíme naše jedinečné privátní apartmá s královskou vanou a proskleným výhledem. V hlavní budově je 9 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. V areálu se také nachází 35 dřevěných chatiček, ve kterých budete doslova pouze krůček od přírody.

Celkově u nás tedy ubytujete 100 hostů!

Jaké další služby pro Vás můžeme zajistit?

Nevíte si s dodavateli rady? Rádi Vám poradíme. Květiny, výzdoba, catering, hudba, foto a video. Rádi spolupracujeme s malými lokálními podnikateli, kteří do své práce dávají vše. To je naše srdcovka. Ovšem spolupracujeme také s většími firmami, které jsou schopni splnit jakékoliv přání i těm nejnáročnějším párům. Plánujete svatbu na příští rok? Doporučujeme neotálet a zarezervovat dodavatele s dostatečným předstihem.

2023_03_24_NAK_logo_černé_průh__©VOKO

Svatba Na Kopci

Náš Instagram